Grenbud - profesjonalizm w zakresie montażu kotłów gazowych

Wybierając Grenbud, stawiasz na firmę z ogromnym doświadczeniem w instalacji gazowych urządzeń grzewczych ? od ponad 25 lat prowadzimy montaż kotłów gazowych w Bydgoszczy. Klienci cenią nas ze względu na jakość i terminowość usług oraz fachową wiedzę, którą chętnie się dzielimy. Montujemy kotły gazowe marek Junkers Bosch i jesteśmy w tym zakresie niekwestionowanym lokalnym liderem. Wszystkie polecane przez nas urządzenia słyną z bezpieczeństwa, trwałości i wydajności.
W Grenbud  zawsze rozpoczynamy od szczegółowej wyceny i projektu, a przy tym na bieżąco odpowiadamy na wszystkie pytania Klientów. Przygotowujemy wiarygodny kosztorys, w którym przedstawiamy kolejne etapy inwestycji ? od projektu do montażu.

Montaż kotłów gazowych Bydgoszcz
Montaż kotłów gazowych bydgoszcz

Montujemy kotły gazowe na terenie całej Bydgoszczy i okolic. Pracujemy z wykorzystaniem najwyższej jakości materiałów i przy użyciu profesjonalnych, nowoczesnych i niezawodnych narzędzi. Po zakończeniu montażu każdorazowo dbamy o to, by przeprowadzić praktyczne szkolenie dotyczące użytkowania kotła.

Dlaczego warto nam zaufać

Już od 1998 roku oferujemy najwyższej jakości kompleksowe rozwiązania dla domów, firm i gospodarstw rolnych. Nasi Klienci otrzymują niezawodne i wydajne systemy do produkcji energii elektrycznej dostępne na rynku. Urządzenia do ogrzewania domów i przedsiębiorstw. Bezpiecznie wykonane instalacje grzewcze i gazowe. Oferujemy również eksperckie doradztwo dla klientów chcących pozyskać dofinansowania i dotacje.

Współpracując z nami, zyskujesz dostęp do nowoczesnej technologii, a proces realizacji usług przebiega szybko i sprawnie.

Jako liderzy na terenie Bydgoszczy i okolic oferujemy kompleksowy pakiet obsługi.

Wsparcie na każdym etapie inwestycji

Profesjonalny montaż od A do Z

Monterzy z wieloletnim stażem

Urządzenia i komponenty renomowanych marek

Konkurencyjna oferta dostosowana do Twoich potrzeb

Montaż instalacji fotowoltaicznych bydgoszcz

Pomagamy zdobyć dofinansowanie montażu kotłów gazowych w Bydgoszczy

Jeśli rozważasz montaż kotłów Junkers Bosch w Bydgoszczy, pamiętaj o tym, że istnieje możliwość pozyskania dofinansowania tej inwestycji. Jesteśmy gotowi Ci w tym pomóc.

Pierwszą opcją dającą możliwość otrzymania środków jest program Czyste Powietrze. Specjaliści Grenbud pomogą Ci skompletować dokumentację, wypełnić i złożyć wniosek, a następnie kompleksowo zrealizują i rozliczą inwestycję. Jeśli instalujesz kondensacyjny kocioł gazowy lub kotłownię gazową z kondensacyjnym kotłem gazowym, możesz zyskać dofinansowanie w wysokości od kilku do kilkunastu tysięcy złotych. 

Drugim wariantem pozwalającym na odzyskanie zainwestowanych środków jest ulga termomodernizacyjna. Polega ona na odliczeniu od podstawy opodatkowania wydatków na kocioł i osprzęt. Dzięki temu zapłacisz mniejszy podatek lub otrzymasz częściowy zwrot nadpłaconych składek.

Uzyskaj profesjonalne doradztwo ekspertów Grenbud

Zapraszamy do kontaktu z naszym działem sprzedaży. Zobowiązujemy się odpowiedzieć na każde pytanie i przygotować ofertę na miarę Twoich potrzeb.

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Grendbud z siedzibą w Łochowie, adres: Cisowa 8 86-065 Łochowo w celu realizacji powyższego zgłoszenia.

  Administratorem Twoich danych osobowych jest Grendbud z siedzibą w ul. Cisowa 8 86-065 Łochowo. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do odpowiedzi na powyższe zgłoszenie. Osobie, której dane dotyczą, przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Informujemy również o prawie bycia zapomnianym poprzez wystąpienie z wnioskiem do administratora o usunięcie danych osobowych. Dane będą przetwarzane zgodnie z Polityką prywatności.

  Zapraszamy do kontaktu!

  Centrum Techniki Grzewczej "Grenbud"
  Szubińska 57
  86-005 Białe Błota k. Bydgoszczy
  woj. kujawsko-pomorskie

  NIP: 5541901616
  Regon: 092423329

  Kontakt telefoniczny: 601 809 039
  Telefon stacjonarny: 523 814 399

  Grenbud  biuro@grenbud.pl

  Grenbud  Centrum Techniki Grzewczej "Grenbud"

   

  Opinie klientów Grenbud

  Piotr Lewandowski
  Piotr Lewandowski
  2024-05-28
  Krótko opiszę swoje doświadczenie z firmą GRENBUD p. Bronisława Grendy. Jesienią 2022 r. podpisałem umowę na wykonanie montażu pompy ciepła, ale z szeregiem innych prac w kotłowni. Ceny materiałów zostały ustalone na dzień podpisania umowy, co jest dużym plusem. Do realizacji doszło w czerwcu 2023 r., a obecnie, tj. na koniec maja 2024 r. jestem po przeglądzie rocznym instalacji. Całość inwestycji kosztowała mnie wiele pieniędzy, ale nie żałuję ani jednej złotówki wydanej na tę realizację. Firma GRENBUD przy podpisywaniu umowy określiła mi koszt inwestycji i faktura końcowa była zgodna z zapewnieniami. Po roku eksploatacji centralnego ogrzewania mogę stwierdzić, że całość działa bardzo dobrze. Pragnę zaznaczyć, iż montowałem pompę ciepła, ale dodatkowo podłączone są dwa inne źródła ciepła, tj.: - kocioł 25kW na ekogroszek, oraz - kominek z płaszczem wodnym w domu. Pan Bronisław - szef firmy, tak zaprojektował modernizację kotłowni, że wszystkie trzy źródła ciepła działają niezależnie, tzn. mogą działać równocześnie, a i tak nie dojdzie do przegrzania czy jakiejkolwiek awarii. Dodatkowo instalacja jest bezobsługowa - nie wymaga przestawiania zaworów itp. PODSUMOWUJĄC: uczciwie polecam P.W. Grenbud Bronisław Grenda - CENTRUM TECHNIKI GRZEWCZEJ, jako firmę, która zna się na systemach ogrzewania, jest uczciwa i rzetelna. POLECAM!!!
  Dorota Różańska
  Dorota Różańska
  2024-05-27
  Wspaniała obsługa i fachowe doradztwo. Jestem spokojna i zaopiekowana. Serdecznie polecam.
  michaltos
  michaltos
  2024-01-21
  Szeroki asortyment. Miła obsługa!
  Piotr Kupcewicz
  Piotr Kupcewicz
  2024-01-10
  Bardzo polecam serwis w wykonaniu szefa firmy. . Błyskawiczna pomoc przy awarii pieca na ekogroszek
  Sławomir Sołdyga
  Sławomir Sołdyga
  2024-01-06
  Firma godna Polecenia! Doskonały kontakt, szybka i sprawna obsługa mówi o tym, że są profesjonalistami! Dziękuję i polecam!
  Marta Domiza-Bisiorek
  Marta Domiza-Bisiorek
  2023-11-10
  Jako firma zarządzająca nieruchomościami skorzystaliśmy z usług firmy Grenbud. Jesteśmy zadowoleni z podejścia firmy do przeglądu oraz 100% frekwencji. Serdecznie polecam. Liczymy na dobrą współpracę.
  Słodka Kruszynka
  Słodka Kruszynka
  2023-11-08
  Bardzo dobra obsługa
  Adrian Serocki
  Adrian Serocki
  2023-05-10
  Profesjonalna firma. Doskonały kontakt, szybka i sprawna obsługa. Wszystko przygotowane na czas, a po wykonanej usłudze pozostawiowny porządek. Polecam

  Dlaczego warto wybrać kocioł gazowy Junkers Bosch?

  Montaż kotłów gazowych Junkers Bosch w Bydgoszczy to świetna inwestycja. Oferowane przez nas kotły są wyjątkowo wydajne i ekologiczne. Łatwe sterowanie pracą urządzenia oraz możliwość dokładnego zaprogramowania parametrów znacznie zwiększają komfort użytkowania centralnego ogrzewania. Co więcej, relatywnie niskie koszty konserwacji i dostępne dofinansowania sprawiają, że na dłuższą metę zakup i montaż takiego kotła zawsze się opłaca.

  Kocioł gazowy junkers bydgoszcz

  Kompleksowe usługi posprzedażowe

  W celu długoletniego, niezawodnego działania każdego urządzenia grzewczego, niezbędne jest przeprowadzanie regularnych przeglądów serwisowych. Dlatego współpracujemy z autoryzowanym punktem serwisowym Junkers Bosch, który wykonuje wszelkie przeglądy ? zarówno gwarancyjne, jak i pogwarancyjne.

  Za każdym razem po przeprowadzeniu montażu kotła gazowego dane o miejscu instalacji przekazujemy specjalistom marki Junkers Bosch. W czasie pierwszej wizyty potwierdzają oni, że prace wykonaliśmy zgodnie ze sztuką, a w kolejnych latach serwisują urządzenie.

  W ramach rutynowego przeglądu serwisant sprawdza m.in. stan urządzenia i filtrów, a także kontroluje szczelność połączeń. Dzięki temu nasi Klienci mają pewność, że nie zaskoczy ich przerwa w ogrzewaniu lub nagły spadek wydajności kotła. Polecony przez nas serwis jest do dyspozycji także w przypadku niespodziewanej awarii, aby Klient nigdy nie pozostał bez źródła ogrzewania dłużej niż to absolutnie konieczne.

  Urządzenia najwyższej jakości

  Sezon grzewczy to zdecydowanie najgorszy czas na usterki i awarie źródeł ogrzewania. Dlatego proponujemy wyłącznie kotły najwyższej jakości, wśród których prym wiedzie marka Junkers Bosch. Ten renomowany producent dostarcza urządzenia o wysokiej funkcjonalności, długiej żywotności i niezwykłej wytrzymałości. Montowane przez nas kotły są wydajne, energooszczędne i odporne na uszkodzenia mechaniczne. Co ważne, są estetyczne i nie zajmują zbyt wiele miejsca.

  Projektując instalację centralnego ogrzewania, doradzamy Klientowi w kwestii doboru odpowiedniego urządzenia. Dzięki temu ilość wytwarzanego ciepła jest optymalnie dostosowana do powierzchni domu i pojemności bufora c.w.u. Kompaktowa budowa kotłów Junkers Bosch sprawia, że nadają się do pomieszczeń o niewielkim metrażu, a ich cichy tryb działania pozytywnie wpływa na komfort użytkowania.

  W Grenbud stawiamy na godne zaufania nowoczesne modele kotłów, które współpracują z termoregulatorami pogodowymi i pokojowymi oraz systemami solarnymi. Naszym Klientom proponujemy przede wszystkim kotły o niskiej emisji spalin, ponieważ zależy nam na spełnieniu wszelkich norm dotyczących ochrony środowiska.

  instalacje fotowoltaiczne Bydgoszcz Montaż koronowo, Toruń, Nakło

  Montaż kotłów gazowych Bydgoszcz - FAQ

  Dlaczego warto wybrać kocioł gazowy Junkers Bosch?
  Montaż kotłów gazowych Junkers Bosch w Bydgoszczy to świetna inwestycja. Oferowane przez nas kotły są wyjątkowo wydajne i ekologiczne. Łatwe sterowanie pracą urządzenia oraz możliwość dokładnego zaprogramowania parametrów znacznie zwiększają komfort użytkowania centralnego ogrzewania. Co więcej, relatywnie niskie koszty konserwacji i dostępne dofinansowania sprawiają, że na dłuższą metę zakup i montaż takiego kotła zawsze się opłaca.

  Czym wyróżnia się GRENBUD w zakresie montażu kotłów gazowych w Bydgoszczy?
  Grenbud to firma z ponad 25-letnim doświadczeniem w instalacji gazowych urządzeń grzewczych. Do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie, a wszelkie zlecenia zawsze wykonujemy w terminie. Działamy kompleksowo, zapewniając wszelkie niezbędne usługi ? od wyceny i montażu aż po regularny serwis.

  Jak uzyskać dofinansowanie zakupu kotła gazowego?
  Chętnie służymy pomocą w zakresie uzyskiwania dofinansowania z programu Czyste Powietrze oraz dzięki uldze termomodernizacyjnej. Nasz zespół specjalistów udziela pełnego wsparcia w przygotowaniu dokumentacji i złożeniu wniosków.

  Copyright © 2023 by grenbud.pl.
  All rights reserved. | Polityka Prywatności i Cookies

  Strona korzysta
  z plików Cookies.

  Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności i Cookies.